Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Будьте в курсі останніх новинок та акцій компанії «АгроПроцвітання»

На нашому сайті, першого онлайн Агромаркета в Україні, «АгроПроцвітання» регулярно з'являються знижки на одні або інші групи товарів. Найчастіше до цих товарів відносяться позиції з категорії захист рослин від шкідників і хвороб. З якісним захистом кожен покупець зможе зберегти до 30% щорічного врожаю, а самі знижки допоможуть заощадити для Вас фінанси, вчасно обробити посіви, а для нас збільшити оборот товару і швидше надати нові, свіжі поставки.

Знижки бувають на різні препарати, це можуть бути хімічні засоби захисту рослин або біологічні засоби захисту рослин. Все залежить від того, які культурні посіви посаджені, що потрібно обробити і від якого шкідника. Якщо у вас є питання і ви не впевнені в тому, який засіб підійде краще, наші висококваліфіковані в агросфері консультанти допоможуть вирішити питання і запропонувати оптимальний варіант по ефективності та ціні.

Щоб не пропустити нові знижки та акції, рекомендуємо оформити підписку на поштову розсилку і підписатися на наші акаунти в соціальних мережах. Таким чином, ви завжди будете першими поінформовані і раніше всіх зможете зробити замовлення, поки товар є в наявності.

Наша команда цінує кожного покупця і саме для цього робить знижки та акційні пропозиції частими і актуальними. Вдячні Вам за співпрацю, сподіваємося, що вона і Вам приносить стільки задоволення як нам.

Сподіваємось на не менш плідну роботу з новими клієнтами, до усіх знижок обіцяємо компетентний агросупровід кожному клієнту.

 

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form