Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Заповнивши реєстраційну форму на нашому Веб-ресурсі, Ви повністю погоджуєтеся дотримуватися умов конфіденційної політики. Також, Ви погоджуєтесь на те, що ми можемо розголосити Ваші особисті дані в окремих випадках:

  • Якщо Ви дали особисту згоду. Перш ніж Наша компанія передасть Вашу конфіденційну інформацію третім особам, Ми повинні отримати від Вас особисту згоду.
  • Компаніям, які ведуть роботу від Нашого імені. Ваша особиста інформація може бути частково розкрита компаніям, які на даний період виконують від нашого особи функції бізнес підтримки.
  • Дочірнім, а також спільним підприємствам, в яких не менше 50% акцій належать нам.
  • На спільних партнерських, а також позиціонуються сторінках. У нашому договорі передбачено те, що Компанія має право поширювати інформацію про клієнтів компаніям-партнерам, з якими ми займаємося реалізацією окремих заходів і спеціальних пропозицій, які сприяють просуванню товару на наших спільно позиціонуються сторінках інтернет-сайту.
  • В разі здійснення передачі контролю над нашим підприємством.
  • Правоохоронним органам, якщо цього потребує закон.

Вся особиста інформація, передана Вами для реєстрації на нашому інтернет-сайті, може бути змінена або ж видалена за Вашим особистим запитом. Тільки зв'яжіться з нами, використавши контактні дані, розміщені в спеціальному розділі нашого веб-сайту.

Також Ви без проблем зможете здійснити відмову, щоб розсилка новин компанії АгроПроцвітання не відбувалась. А також розсилка компанії щодо вашої особи. В кінці всіх наших листів є посилання для відмови, використовувати яку Ви можете в будь-який момент.

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form