Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Соя (боби) ГМО
Вологість 12,5% максимум
Сміттєва домішка 3,0% максимум
Олійна домішка 20,0% максимум
Білок в перерахунку на суху масу базис 38%
ДСТУ 4964:2008
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 300 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ по всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупки уточніть у менеджера

Соя - найпрекрасніший представник сімейства бобових, який був оцінений людством тисячі років назад.

Особливу популярність соя набула в східних країнах, а також вона є незамінним джерелом білків для вегетаріанців.

Властивості сої 

Корисні властивості сої обумовлені наявністю в її складі великої кількості корисних вітамінів і мікроелементів. Вживання соєвого білку здатне зменшити вміст холестерину в крові, так як в соєвих бобах немає холестерину, на відміну від продуктів тваринного походження. Соя вважається хорошим засобом для профілактики серцево-судинних захворювань (включаючи ішемічну хворобу серця та інфаркт міокарда), нормалізації кров'яного тиску, профілактики тромбоемболії. Вживання сої істотно зменшує ризик виникнення остеопорозу. Це обумовлюється тим, що при розщепленні соєвого білка організмом витрачається приблизно вдвічі менше кальцію, ніж при переробці тваринного білка. Тому соєві боби сприяють збереженню кісткових тканин у літніх людей.

У промисловості сою часто використовують для отримання масла, макухи, а останню застосовують при виготовленні кормів для сільськогосподарських тварин.

Існує величезна безліч продуктів, які можуть бути виготовлені з сої. Найвідоміші з них: місо (паста, з якої в подальшому виготовляють японський суп місо), соєве борошно, соєвий соус, соєве м'ясо, соєве молоко, а також соєвий сир Тофу. Тому для харчової промисловості соя є стратегічним продуктом.

Закупівля сої 

Закупівля сої на експорт - затребувана в аграрному секторі процедура, адже цей продукт користується величезною популярністю в харчовій промисловості всього світу. Вирощування цієї бобової культури на полях України дозволило вітчизняним фермерам вийти на світовий рівень.

На жаль, не завжди робота з фермерами є простою і приємною.

Закупівля у населення і у фермерів пов'язана завжди з безліччю ризиків для підприємців. До того ж, дані операції супроводжуються величезною кількістю паперової роботи. Складання актів, ведення обліку купівлі і продажу сировини, бухгалтерський облік - це лише малий список різноманітних операцій, які необхідно провести кожному оптовому покупцеві сільськогосподарської продукції.

Компанія Агро-В має значний досвід в веденні таких справ, тому ми приймаємо сою оптом, а також забезпечуємо логістику даного заходу, оскільки дуже важливо дотриматись усіх правил щодо купівлі-продажу сільськогосподарської продукції.

Ми купуємо сою оптом так само, як і наші партнери, працюючи офіційно, без посередників, надаючи послуги логістики по всій Україні, в т.ч. в населених пунктах Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Одеської, Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Полтавської і Київської областей.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
5.00 5 1

Залишити коментар

Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form