Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Соєвий Шрот
Вологість 12% максимум
Жир 2,5% максимум
Протеїн 45% мінімум
Клітковина 5% максимум
Активність уреази максимум 0,2 од. рН
ДСТУ 4230:2003
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 300 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ по всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупки уточніть у менеджера

Соєвий шрот - це продукт переробки сої, який, як і раніше, залишається багатим на амінокислоти, білки, мінеральні речовини. Ми приймаємо соєвий шрот за найліпшими цінами!

Властивості шроту 

Соєвий шрот - натуральний соєвий білок, який видобувається з бобових механічним шляхом. Завдяки виконанню теплової обробки, що проводиться в строго обмеженому тепловому діапазоні, повністю виключається вплив будь-яких антиживильних факторів, які можуть вплинути на якість кінцевого продукту.

До складу соєвого шроту входить білок, який за своїми властивостями найбільш близький до тваринного білка, а тому цей продукт набагато легше засвоюватися організмом тварини, ніж інші рослинні білки, наприклад, ріпакова макуха.

Ще одна незаперечна перевага соєвого продукту, що відрізняє його від інших видів шроту, - високий показник рівня білка. Цей показник може досягати 44%, в той час як у соняшниковому продукту цей відсоток значно нижче - всього 32% (в середньому). Звичайно, соняшниковий шрот має найбільш наближений показник до СШ (38%), але варто враховувати, що соняшниковий і соєвий шрот видобуваються хімічним шляхом (методом екстракції), тому даний білок має зовсім іншу структуру, а, отже, відрізняється і його якість. Ці зміни зачіпають і рівень НРП (нерозчинного в рубці протеїну).

Також продукти переробки сої зберігають в своєму складі досить велику кількість жирних кислот, необхідних для росту та розвитку організму тварини, вітамінів, мінералів. Особливо велику роль відіграють вітаміни групи В, які виступають в якості коферментів у багатьох ензимних системах, вітаміни А, D, E, H.

Переваги роботи з нами

Всі ці якості роблять його незамінною кормовою базою для сільськогосподарських тварин. Агромаркет«АгроПроцвітання» та компанія Агро-В надають допомогу в пошуку найвигідніших цінових пропозицій на ринку із закупівлі соєвого шроту оптом, в т.ч. на експорт.

Співпрацюючи з нашими партнерами, Ви отримуєте якісні послуги без посередників і переплат:

  • Купуємо соєвий шрот оптом у населення та у фермерів на експорт;
  • Ми офіційно забезпечуємо логістику, тому Ви отримаєте не руки всі необхідні документи, які засвічують акт купівлі-продажу продукції;
  • Закупівля соєвого шроту відбувається в усіх куточках країни.

Менеджери відомих компаній-експортерів весь час знаходяться поруч, допомагають оформити документи, забезпечують логістику, приймають і купують соєвий шрот по всій Україні.

Допомога в придбанні сільськогосподарської продукції актуальна по всій Україні, в т.ч. в населених пунктах Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Одеської, Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Полтавської і Київської областей.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
5.00 5 1

Залишити коментар

Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form