Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Соєва Олія (нерафінована)
Вологість і леткі речовини 0,11% мінімум
Масова частка фосфоровмісних речовин при перерахунку на Р2О5 0,12% максимум
Пероксидне число максимум 3,9 ½ 0 ммоль/кг
Кислотне число максимум 0,5 мг КОН/г
ДСТУ 4534:2006
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 23 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ по всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупки уточніть у менеджера

Соєва олія - один з найперших продуктів переробки сої.

Вона володіє багатьма якостями, корисними для людини, тому так актуальна для придбання на експорт. Закуповувати її можна як у фермерів, так і у населення.

Властивості олії

Справжнє соєве масло має яскравий солом'яно-жовтий або зеленуватий колір і специфічний різкий запах. У промисловості цей продукт отримують шляхом пресування (механічний спосіб) або екстракції (хімічний метод). Найкориснішою вважається нерафінована олія, отримана шляхом подвійного пресування (холодного віджиму). Але треба розуміти, що цей різновид продукту не призначений для тривалого зберігання, для нього властивий різкий запах і осад. Щоб продовжити термін придатності продукту виробники вдаються до гідратації, яка, однак, погіршує біологічну цінність масла. Але до споживача, як правило, потрапляє не чиста олія, а рафінована - майже прозора, з рожевим відтінком і вже без різкого аромату.

Медичні дані підтверджують той факт, що соєва олія дуже корисна для здоров'я. Чоловікам вона допомагає якомога довше зберігати сили, залишатися здоровими, а жінкам - підтримувати «жіночі» функції організму.

Пов'язані такі властивості продукту з його складом. У соєвій олії міститься величезна кількість вітамінів. Найважливіша складова - вітамін Е. Як відомо, є дві його форми і засвоюється він тільки в тому випадку, якщо в організм потрапляють обидві форми. У цьому соєвій олії немає рівних. Також корисними для людини будуть вітамін С, Кальцій, Магній, Натрій, Калій, насичені і ненасичені жирні кислоти, необхідні для нормальної життєдіяльності клітин людського організму.

Закупівля соєвої олії

При кожній угоді необхідно складати акт, вести облік всіх покупок, а також складати бухгалтерські звіти. Компанія Агро-В та партнери Агромаркету «АгроПроцвітання» приймають і закуповують союна експорт вже давно, тому знають, як все це зробити швидко і якісно, надавши Вам високоякісні логістичні послуги.

Ми приймаємо соєве масло офіційно, без посередників за найкращою можливою для Вас ціною на даний товар.

Ми забезпечуємо логістику по всій Україні, в т.ч. в населених пунктах Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Одеської, Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Полтавської і Київської областей.

Не потрібно переплачувати зайві гроші за те, що хтось виконає роботу за Вас. Найняти кваліфікованих фахівців для ведення угоди куди безпечніше і дешевше. Ми купуємо соєве масло оптом, виконуючи всі маніпуляції відповідно до загальноприйнятих стандартів купівлі-продажу сільськогосподарської продукції. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоси (ів)]
5.00 5 2

Залишити коментар

Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form