Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Ріпак (зерна)
Вологість 8% максимум
Маслянистість 40% мінімум
Сміттєва домішка 3% максимум
Ерукова кислота 2% максимум
Глюкозинолати максимально 30 мкмоль/гр
ДСТУ 4966:2008
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 100 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ по всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупки уточніть у менеджера

Що таке ріпак 

Ріпак - трав'яниста рослина, яка за класифікацією є родичем капусти.

Проте, вона цінна в якості кормової культури. Фермери та власники пасовищ високо цінують цю рослину за її прекрасні властивості. У промисловості з ріпаку одержують олію, яку застосовують для змазування металевих деталей, загартування сталі, а при повторній обробці рапсове масло може бути доведено до стану біологічного дизельного палива.

Шрот, одержуваний при видавлюванні олії, є цінною кормовою культурою, тому що в його складі є величезна кількість білків, жирних кислот, вуглеводів. У зимову пору року особливо важливо збалансоване харчування худоби, тому запастися комбікормом з ріпаку варто кожному фермеру.

Рапсова олія користується величезним попитом, оскільки дуже корисна. Вона містить жирні кислоти, жиророзчинні вітаміни, необхідні нашому організму для росту та розвитку, ділення клітин. Сучасні технології селекції вивели сорти підвищеної користі для споживання, які не містять небезпечних речовин, а саме ерукової кислоти.

Як бачите, це дуже цінна культура, користь якої оцінили у всьому світі. Продажі ріпаку на експорт актуальні щороку!

Переваги роботи з нами 

Компанія Агро-В щоденно працює з сотнями фермерів та крупних покупців, тому знає, як правильно співпрацювати в сільськогосподарській сфері.

  • Ми купуємо зерна ріпаку оптом, пропонуючи найкращі ціни та найліпші умови для продавців;
  • Ми забезпечуємо логістику усіх маніпуляцій, оскільки працюємо офіційно. Працюючи з нами, Ви отримаєте усі необхідні папери, які підтверджують купівлю-продаж сільськогосподарської продукції;
  • Ми приймаємо зерна ріпаку оптом без посередників, завдяки чому Ви не втрачаєте жодної копійки свого прибутку;
  • Працюємо з фермерами з будь-яких куточків нашої країни, а також з населенням, яке може запропонувати нам продукцію.

Закупівля ріпаку на експорт затребувана багатьма підприємцями, які співпрацюють з міжнародними сільськогосподарськими компаніями. Не завжди навіть великим скупникам є резон вирощувати власні поля з різними культурами. На допомогу приходить можливість придбання зерен у населення і у фермерів.

Незважаючи на те, що звучить все це оптимістично, всі аграрії знають, як важко все це в реальності

Необхідний грамотний бухгалтерський супровід, який часто обходиться в копієчку. Наші ж партнери забезпечують логістичні послуги, безкоштовно консультують, працюють без посередників і офіційно.

Ці компанії-експортери приймають і купують зерна ріпаку оптом на експорт або для внутрішніх продажів по всій Україні, в т.ч. в населених пунктах Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Одеської, Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Полтавської і Київської областей. Ми розуміємо, наскільки важливий у цій справі професійний підхід і допомога компетентних фахівців!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
5.00 5 1

Залишити коментар

Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form