Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Пшениця (фуражна)
Вологість 14% максимум
Сміттєва домішка 2% максимум
Натура минимум 720 г/л
Зернова домішка 10% максимум
ДСТУ 3768:2010
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 500 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ по всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупки уточніть у менеджера

Закупівля пшениці на експорту фермерів та у населення - актуальна послуга вже багато десятків років.

Сучасні фермерські господарства орієнтовані на прогресивні технології, що дозволяють мінімізувати фінансові ризики. Одним з найважливіших аспектів успішного землеробства є використання якісного посівного матеріалу, підібраного відповідно до особливостей ґрунту і місцевих кліматичних умов. Грамотний підхід до вибору насіння озимої пшениці дозволяє за рахунок унікальних властивостей посівного матеріалу з максимальною ефективністю і дбайливістю використовувати земельні угіддя, отримувати високі врожаї при збереженні стабільної площі посівів.

Використання пшениці 

Затребуваність пшениці пов’язана, в першу чергу, з тим, наскільки важлива ця культура для харчової промисловості. Всім відомо, що з неї виготовляють хліб, без якого навряд чи може прожити хоч одна країна. Щодня на прилавки магазинів потрапляють мільйони буханок хліба по всьому світу. Більшість з них готують саме з пшениці.

Також пшеничне борошно знайшло своє місце в кулінарії. Для різних страв потрібні різні види тіста, більшість же з них виготовляються з пшеничного борошна. Те ж саме можна сказати і про кондитерську галузь - все печиво, рулети, пироги, торти обов'язково виготовляються на основі цього незамінного продукту.

Продукти переробки пшениці знайшли себе в медицині. З неї отримують пшеничний крохмаль, який часто використовують в якості інгредієнту при виготовленні кремів, мазей, паст. Вживаються в їжу паростки пшениці, в яких багато клітковини, корисних макро і мікроелементів, глікозамінгліканів, колагенових волокон. Їх можуть використовувати косметологи при виготовленні продуктів на натуральній основі.

Навіть у флористиці прижилася пшениця, адже тільки вона може додати букету неймовірний шарм!

Як бачите, спектр застосування даного продукту широкий, а значить, і попит на нього чималий. Ми допоможемо Вам підібрати найвигідніші умови закупівлі пшениці оптом, забезпечити логістику.

Оптовий продаж пшениці 

Компанія Агро-В пропонує Вам продати власний врожай пшениці за найвигіднішою ціною. Ми купуємо пшеницю оптом і знаємо усі тонкощі цієї справи. Саме тому є багато переваг роботи з нами:

  • Ми приймаємо пшеницю оптом офіційно, тому у Вас не виникне жодних проблем з документацією та оплатою товарів;
  • Ми забезпечуємо логістику, оформлюючи всі договори та акти. Саме тому купівля-продаж є повністю безпечними та захищеними;
  • Ми працюємо без посередників. Завдяки цьому наші клієнти завжди отримують максимальну матеріальну вигоду від співпраці з нами.

Партнери-експортери Агромаркету «АгроПроцвітання» приймають і купують пшеницю на експорт у населення і агропідприємств по всій Україні, в т.ч. в населених пунктах Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Одеської, Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Полтавської і Київської областей.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоси (ів)]
5.00 5 2

Залишити коментар

Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form