Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Кукурудза (фуражна)
Вологість 14% максимум
Сміттєва домішка 3% максимум
Биті зерна 5% максимум
Пошкоджені зерна 5% максимум
ДСТУ 4525:2006
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 500 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ по всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупки уточніть у менеджера

Кукурудза – найперша культурна рослина, яку вдалося приручити людству. Історики стверджують, що людина почала для свої потреб використовувати цю культуру понад 7 тисяч років назад, коли ще не були відомі властивості пшениці, проса, вівса.

Батьківщина кукурудзи – Мексика. Історія цієї країни мала б геть інші обриси, якби не кукурудза.

Першими плантаторами кукурудзи стали племена ацтеків та майя, які возвели важливість цієї рослини в ранг справжнісінького культу, оскільки вони поклонялися богу кукурудзи.

На сьогоднішній день ця рослина все така ж затребувана, оскільки не має аналогів ні в харчовій промисловості, ні в тваринництві, ні в легкій промисловості.

Саме тому закупівля кукурудзи на експорт має надзвичайне значення для промислового сектору навіть сьогодні. Компанія Агро-В залюбки стане Вашим провідником у світ оптового продажу кукурудзи!

Користь кукурудзи 

Їсти кукурудзу дуже корисно, оскільки в ній міститься багато вітамінів, необхідних нашому організму. Зокрема, в кукурудзі знайдено підвищені концентрації вітамінів групи В, а також вітамінів А, Е, Н. Особливо важливим для нашого організму є вітамін В4, котрий необхідний для нормалізації обмінних процесів, коректної роботи нервової системи, відновлення нормального рівня холестерину.

Вітамін А – це незамінний елемент харчування, який необхідний для роботи світлочутливих клітин рогівки ока людини. Авітаміноз А завжди «б’є» саме по зоровій сенсорній системі.

Вітамін Е – це природний антиоксидант, який забезпечує збереження цілісності мембран клітини, захищає організм від виникнення новоутворень, затримує процеси старіння.

Вітамін Н – біотин, також відноситься до групи В. Це речовина, без якої неможливе утворення глюкози в організмі людини, а також метаболізм жирних кислот. 

Переваги роботи з нами 

Ми приймаємо кукурудзу оптом у фермерів та у населення вже не перший рік, тому знаємося на всіх тонкощах даного процесу. Переваги роботи з нами наступні:

  1. Купуємо кукурудзу оптом на експорт за найвигіднішою для Вас ціною або знаходимо експортера, який буде зацікавлений у співробітництві з Вами.
  2. Ми забезпечуємо логістику усього процесу купівлі та продажу, оскільки знаємо, як правильно потрібно заповнювати ті чи інші документи та акти.
  3. Всі маніпуляції по купівлі та продажу товарів виконуються офіційно, тому Вам немає про що турбуватися.
  4. Робота з нами – співробітництво без посередників, тому Ви не втрачаєте власні гроші та отримуєте максимальну вигоду від співробітництва.
  5. Ми працюємо щоденно по всій Україні на благо розвитку сільського господарства!

Партнери Агромаркету купують і беруть кукурудзу офіційно і без посередників, забезпечують логістику по всій Україні, в т.ч. в населених пунктах Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Одеської, Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Полтавської і Київської областей.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [5 Голоси (ів)]
5.00 5 5

Залишити коментар

Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form