Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Наша компанія «АгроПроцвітання» є офіційним розповсюджувачем добрив, посівного матеріалу, засобів захисту рослин по всій Україні.

Для бажаючих знайти себе вакансії в агрокомпанії знайдуться завжди. Якщо вас цікавить робота сільське господарство України, то на сьогоднішній день нам потрібен менеджер з продажу засобів захисту рослин та інших препаратів. Переваги даної професії в офіційному працевлаштуванні, гідної прозорою заробітної плані з преміями за виконаний план, ви отримаєте службове авто з можливістю покупки, обмежень за віком немає. Робота менеджера полягає в тому, що і робота торгового представника (напрацювання бази клієнтів переважно Полтавської, Сумської та Харківської областях, організація переговорів, зустрічей і презентацій по нових продуктів).

Робота в сільському господарстві Київська область має свою специфіку через високу конкуренцію і меншої кількості угідь, тому пропонуємо роботу саме там, де вона є. Робота в сільському господарстві Київ, робота сільське господарство Чернігів, робота сільське господарство Суми, робота сільське господарство Полтава або інші міста передбачає переважно офісну роботу і рідкісні виїзди на склади / обласні агропідприємства.

Якщо ви хочете дізнатися більше про цю вакансію або про можливу в майбутньому вакансії агробізнес Київ, пропонуємо зателефонувати нам, а краще відправити своє резюме і лист-супровід на активну електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form