Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Відповідно до чинного закону України, Адміністрація Сайту має право відмовитися від надання гарантійних угод.

За пошкодження, завдані прямим, непрямим, будь-яким чином, від даних і інформації, розміщеної на нашому веб-ресурсі або на якомусь іншому сайті, де було розміщене гіперпосилання з нашого інтернет-ресурсу, керівництво не відповідає.

Також, Адміністрація Веб-ресурсу не несе відповідальність за хвороби, які можуть будь-яким чином виникнути від доступу до нашої інтернет-сторінки або ж від застосування даних, розміщених на ресурсі. Керівництво Сайту не відповідатиме за можливі збитки, які якимось чином трапляться від експлуатації даного Сайту або наповнення, а також від будь-якого веб-порталу, пов'язаного тим чи іншим чином з Сайтом, від будь-якого роду упущення, збою системи, помилки, сповільненій передачі даних, вірусу, дефекту, неможливості експлуатації Сайту, затримки в роботі, збою які можуть привести до втрати роботи, а також працездатності, зниження активності і продуктивності, втрати програм або даних, недогляду вигоди, виключенню з навчального закладу, переривання господарської діяльності і виникнення різного роду залежностей.

Все перераховане вище відноситься до тих категорій, на які відповідальність Компанії АгроПроцвітання не розповсюджується, та будь-хто з керівництва Сайту відповідальність не понесе, навіть при випадках, коли про ймовірність нанесення такої шкоди воно буде поінформована заздалегідь.

Використовуючи цей веб-ресурс, Ви підтверджуєте свою згоду з усією тією інформацією, що подана на цій сторінці - «Політика відповідальності». Також, Ви запевняєте то, що обізнані і згодні з усім регламентом сайту, приймаючи при цьому на свій рахунок всі покладені зобов'язання.

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form