Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Наша компанія високо цінує конфіденційні дані наших користувачів. Працюючи з Веб-ресурсами та використовуючи абсолютно всі їх можливості, Ви можете не турбуватися на рахунок своєї особистої інформації, так як вона буде надійно захищена.

Інформація, яку користувачі надають при заповненні реєстраційної форми, використовуються тільки в зумовлених в "Згоду з розсилкою" випадках.

Конфіденційність компанії гарантує, що особисті дані використовуються тільки при підготовці окремих спеціальних Продуктів і Послуг. В угоді присутні пункти, які позначають особливі обставини, коли будь-які контактні дані можуть передаватися третім особам.

Особисті дані, які потрібні для сайту – інформація, яка потрібна для сервісу, це пункти, що заповнюють користувачем в реєстраційній формі. Сюди відносяться: Ім'я та E-mail (поштова скринька).

Навіщо збирається особиста інформація – після заповнення поля з адресою поштової скриньки, користувачеві буде приходити розсилка електронних листів.

Захист особистих (конфіденційних) даних – щоб забезпечити конфіденційність інформації про користувачів, наша компанія використовує різні запобіжні заходи - адміністративного, управлінського, а також технічного характеру. Згідно з міжнародними контрольними стандартами, ми несемо повну відповідальність за збереження всіх особистих даних, які були зібрані

У випадках, коли деякі пункти політики конфіденційності будуть піддаватися зміни, абсолютно всі користувачі будуть письмово повідомлені про зміни на свій E-mail. Для з'ясування будь-яких питань, безпосередньо зв'язуйтеся з керівництвом сайту «АгроПроцвітання» за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form