Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Оптова закупівля сільськогосподарської продукції у населеннята у фермерів - 

Це нормальна практика для багатьох підприємців. Це пов'язано з тим, що не кожна фірма може дозволити собі вирощування власної сільськогосподарської сировини на полях, догляд за ним, збирання врожаю. До того ж, цей процес має ряд особливостей, з якими не кожен готовий зіткнутися. Агромаркет «АгроПроцвітання» та компанія «Агро-В» професійно працюють в сфері сільського господарства вже багато років, тому ми напевно знаємо, як провести операцію юридично правильно і вигідно для покупця.

Сільськогосподарська продукція, яка вирощується особистими селянськими господарствами, займає значне місце в обсягах реалізації всієї сільгосппродукції, особливо це стосується плодоовочевої продукції і молока. Це пояснюється, в першу чергу, історичним розвитком країни. Селяни, які працювали в колгоспах, також мали значні присадибні ділянки, на яких вирощували сільськогосподарську продукцію для власного харчування і на продаж.

Свіжа продукція може потрапити до роздрібного покупця вельми різноманітними шляхами. Найбільш простий варіант – це продаж власної сільськогосподарської сировини на ринках. Досить велика частина обсягу вирощених культур перекуповуються посередниками без жодних договорів, а згодом продається остаточним оптовим покупцям. У той же час, є певні категорії покупців сільськогосподарської продукції, які оформляють в установленому порядку закупівлю сільськогосподарської продукції у населення.

На сучасному етапі розвитку сільського господарства Ви маєте змогу офіційно продавати власні товари, вкладаючи з покупцями угоди, де чітко визначаються Ваші права та обов’язки у відношенні один до одного. Наше підприємство готове допомогти Вам з пошуками найбільш оптимальних та вигідних покупців!

Як правильно скористатися послугою закупівлі сільськогосподарської продукції?

  1. Ви звертаєтеся до менеджера Агромаркету, вказавши вид і кількість продукції, яку Ви хочете продати.
  2. Менеджер Агромаркету звертається з Вашою пропозицією до партнерів – експортерів сільськогосподарської продукції, підбирає найбільш вигідні для Вас умови продажу і передає Ваші контакти до відповідної Вашим запитам компанії, що відправляє сировину на експорт.
  3. Представник компанії-експортера зв'язується з Вами і обговорює деталі реалізації закупівлі.

Області закупівлі продукції 

Ми забезпечуємо логістику таких угод, тому, скориставшись нашими послугами, Ви будете почувати себе як за кам'яною стіною. У той же час по суті це - робота без посередників, тому що ми не беремо участі в самих угодах, оформлюючи все офіційно між Вами та покупцем.

Наша країна є однією з найбільш розвинених в Європі в плані аграрного сектору, тому ми розуміємо, наскільки важливою є робота по всій Україні. Співпрацюючи з найбільшими закупниками сільськогосподарської сировини по всій Україні, ми отримуємо безцінний досвід роботи, а Ви - вдалі і вигідні угоди.

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form