Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Роками більшість городників і садівників ретельно готуються до майбутнього посівного сезону. Вони уважно підшукують потрібний насіннєвий матеріал, засоби для захисту рослин, завчасно складають план посадок тієї чи іншої культури завдовжки в дванадцять місяців. Щоб менше морочитися, придуманий спеціальний місячний посівний календар, який доступний на сьогоднішній день абсолютно кожному, завдяки інтернет ресурсу.

Але не дарма наші предки знали, коли і що потрібно садити, коли орати, збирати урожай, а коли категорично не можна виходити в поле. Вони вірили в те, що весь свій час і потрібно всьому давати відпочинок. Тим більше, вже доведено, що місяць впливає на все живе на нашій землі. Він якимось чином наповнює плоди соком і забирає його. Це одна з причин чому важливо все, що росте над рівнем землі садити, коли місяць росте, а все те, що має зрости під землею, коли місяць убуває.

Посівний календар Україна потрібен, щоб знати, коли місяць росте і зменшується, настання фази нового знаку зодіаку, який також впливає на розвиток культури. Адже деякі знаки ведуть до родючості, а деякі впливають згубно.

Якщо заглянути в календар садівника - можна побачити початок посівного сезону з лютого / березня кожного року. Ця інформація не говорить про те, що потрібно бігти і копали промерзлу землю, досить в певні дні підготувати розсаду на своєму підвіконні. Коли морози зійдуть і стане досить тепло розсада переміщається у відкритий грунт.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.70 [15 Голоси (ів)]
4.70 5 15

Залишити коментар

Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form