Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Переваги реєстрації

Тепер купити товари для саду Київ і будь-яке інше місто України зможе без зайвих витрат часу. Все тому, що для кожного клієнта є можливість створити свій особистий кабінет і витрачати менше часу на оформлення замовлення. Завдяки реєстрації на сайті «АгроПроцвітання» ви, як покупець будете мати такі переваги:

  1. Отримаєте свій особистий кабінет, де буде зберігатися історія замовлень;
  2. Можна буде зберігати бажані добрива для саду та городу до себе в особистий список;
  3. Не потрібно буде кожного разу вводити інформацію про вас, про спосіб доставки і оплати;
  4. При реєстрації зручно оформити підписку на розсилку новин поштою і регулярно першим отримувати повідомлення про акції, знижки, спеціальні пропозиції та які можна купити товари для саду за вигідними цінами;
  5. Щоб купити добрива для саду (городу), яких немає в наявності, можна поставити позначку «повідомити про наявність», прийде повідомлення або з вами зв'яжуться консультанти для інформування.

При бажанні розсилку можна відключити, але так вам доведеться вишукувати ціни та пропозиції онлайн Агромаркета самостійно.

Купити все для саду на сайті можна не тільки за допомогою онлайн заявки, а з дзвінком по одному з вказаних номерів телефонів. Консультант допоможе підібрати потрібний і прийнятний за ціною товар, а також запропонує варіанти знижок, які ви можете отримати. Як знижки може бути безкоштовна доставка, агросупровід, знижки від покупки товарів на певну суму.

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form