Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Перейти на російськомовну версію

Люди, що професійно займаються тваринництвом, завжди намагаються знайти ідеальний баланс у співвідношенні трудових та фінансових витрат та прибутком від реалізації власної продукції: м’яса, молока, яєць чи продуктів їхньої переробки.

З першого погляду, це доволі просте завдання, проте на практиці часто обертається розчаруванням через брак досвіду та низьку якість куплених товарів для розведення тварин. Виявляється, недостатньо знати, чим живляться ваші тварини. Свійські тварини, як і люди, мають власні особливості та нюанси при розробці раціону та догляду. Купуючи товари в нашому агромаркеті, наприклад, оптом комбікорм для тварин, Ви максимізуєте віддачу від тваринництва, а значить посилите свої позиції на конкурентному ринку. 

В агромаркеті «АгроПроцвітання» є можливість:

  • Швидко та вигідно купити товари та препарати для тваринництва безпосередньо у виробника (комбікорм, премікси, БМВД, препарати);
  • Отримати безкоштовну консультацію з правильного та ефективного використання готових сумішей, препаратів, отримати безкоштовну схему відгодівлі птиці (індики, кури, перепілки, качки) та тварин (кролі, свині, велика рогата худоба);
  • Ознайомитися з корисною інформацією про тваринництво, купити комбікорм для тварин оптом; 

Помилково вважається, що вся турбота фермера обмежується тим, щоб вчасно купити комбікорм для тварин Україна, чи кістяне борошно. Проте це зовсім не так. Сучасний ринок тваринництва настільки урізноманітнений, настільки деталізований, що Вам доведеться вивчити не одну сотню сторінок , перш ніж Ви осягнете всі тонкощі цієї справи.

Наприклад, Ви можете дуже добре дбати про перепелів, проте так і не отримати гарної яйценосності. А причина такого явища може критися в незбалансованості харчування. Щойно Ви купите премікси для перепелів, ситуація вже в перші тижні разюче зміниться на краще. А все тому, що в них міститься безліч мікро- та макроелементів, вітамінів та всього необхідного виходячи з добового раціону однієї птиці.  Те саме стосується і свиней, великої рогатої худоби, кроликів. Всі потребують правильного догляду, та продуманого до найменших деталей щоденного раціону харчування. Для кожної категорії ссавців та птахів ви знайдете десятки різновидів продукції.

Якщо Ви займаєтеся вирощуванням молочних корів, їх харчування має відрізнятися від тих, що вирощуються задля м’яса, а  свині на забій мають отримувати інший раціон, порівняно зі свиноматкою, чи підростаючим поколінням.

Окрім звичних кормів для тваринництва на сайті представлена група спеціальних препаратів (вітамінних комплексів, мікросорбентів, білкових наборів) в залежності від конкретної мети: виведення токсинів, набір маси, організація водопою, покращення стану після отруєнь.

Продукція найвищої якості, що виготовлена на вітчизняних підприємствах України, Німеччини, Польщі, Іспанії, Туреччини допоможе Вам набути цілковитої впевненості в тому, що сьогоднішні зусилля та витрати обернуться завтра тріумфом та процвітанням. Увійдіть до світу сучасного тваринництва з досвідченим порадником, з агромаркетом «АгроПроцвітання». Ознайомтесь з асортиментом товарів в категорії, щоб вигідно та правильно купити товари для фермерів, товари для розведення тварин.

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form