Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Органо-мінеральне добриво Добродій

Код товару: 3202
65 за 1 кг
Є в наявності (Текст) Залишилося 137 каністр по Акції!
Кількість людей, которі придбали товар 734 осіб вже купили
Вид продукту Товар
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при покупці від 7 каністр
Виробник МП «МБР» (Україна)
Діюча речовина гумінові і фульвокислоти 30 г/кг, мікроелементи
Форма препарату хелатне добриво, водорозчинний концентрат
Упаковка пластикова каністра, 25 кг (20 л)
Норма використання 0,5-5 кг/га
Ціна з ПДВ 65.00
4.5/5
9.00 10 9
9 відгуків
ОПТОВУ ціну на товар уточніть у менеджера
Вирішивши Купити Добриво Добродій Оптом (органо-мінеральне, універсальне, для всіх культур), Ви ОТРИМАЄТЕ:
price   Сертифіковане Органо-мінеральне добриво Добродій за Вигідною Низькою Ціною від Виробника!
price   БЕЗКОШТОВНУ доставка  в будь-яке місто України при замовленні від 7 каністр (в т.ч. Київ, Дніпро, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Суми, Чернігів, Полтава, Черкаси, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Ужгород, Одеса, Херсон, Харків, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Хмельницький, Миколаїв).
control   БЕЗКОШТОВНИЙ АгроСупровід і Консультацію Фахівця компанії.
present   100% Гарантію Якості придбаних препаратів.
organic   Можливість вже ЗАВТРА отримати Ваші Препарати в службі доставки!
organic   Для зручності розрахунку вартості окремих товарів Ціни на сайті вказані в доларах США. Згідно п.1 ст.524 Цивільного кодексу України всі зобов'язання сторін договору виражаються в грошовій одиниці України - гривні.
Виробник Діюча речовина/
форма препарату
Норма використання препарату Тара Ціна з ПДВ / гривня Україна

МП «МБР» (Україна)

гумінові і фульвокислоти 30 г/кг, мікроелементи в хелатній формі: Мg 33,3г/кг, Сірка 2,4 г/кг, Азотнітратний і Азот амідний разом 330 г/кг, Cu 2,4 г/кг, Zn 1,2 г/кг, Мn 1,44 г/кг, Fe 1,44 г/кг, Калий (К2О) 60 г/кг, B 0,36 г/кг, Мо 0,013 г/кг, Co 0,037 г/кг,водорозчинний концентрат

2.5кг-5кг/га

пластикова каністра, 25 кг (20 л)

65,00 за 1 л
 

Органо-мінеральне добриво «Добродій» здатне вирішити цілий ряд економічних аспектів при формуванні майбутнього врожаю.

Купити добриво «Добродій» оптом - вигідна інвестиція в Ваш агробізнес!

  • Характеризується поліпшеними якісними показниками товарної продукції;
  • Збільшення стійкості до стресів, а також хвороб у рослин;
  • Приріст врожайності;
  • Стимулювання кореневища для корисного засвоєння необхідних елементів з ґрунту;
  • Регулювання балансу рослинних компонентів в культурній рослині;
  • Зниження грошових витрат на добрива і захисні засоби;

Придбати органо-мінеральне добриво «Добродій», за вигідною ціною з доставкою в усі міста України можна в нашому магазині – Агромаркет «АгроПроцвітання».

Ми пропонуємо тільки сертифіковані препарати з документами, ціна яких задовольнить кожного!

Добриво «Добродій» – це універсальне добриво для всіх культур, яке містить тільки позитивні відгуки. Наш магазин номер один в Україні для купівлі добрив в роздріб.

У комплексний склад органо-мінеральногодобрива «Добродій» входять:

  • Органічні складові у вигляді біоактивних об'єднань, більш відомі як унікальні природні стимулятори росту. Біохімічні, а також екологічні функції цих речовин, полягають в їх можливості накопичувати довгострокові запаси всіх необхідних елементів живлення (вуглеводи, амінокислоти);
  • Макроелементи - азот (до 330 г/кг) і калій (до 60 г/кг). Відсутність в цьому комплексі третього основного макроелементу - фосфору пояснюється тим, що за новими дослідженнями вчених, одночасне внесення і об'єднання фосфору разом з азотом і калієм, призводить до низької активності останніх. Тому рекомендується вносити фосфорні сполуки окремо;
  • «Мікроелементи життя» в хелатній формі є життєво необхідними, так як вони беруть участь у метаболізмі культурних рослин. Хелатна форма мікроелементів - екологічно безпечна. Не менш важливим є комплексне поєднання магнію, заліза, марганцю, цинку, міді, бору, молібдену. Також в достатній кількості присутній кальцій, сірка та кобальт;
  • Стимулятор росту, який гарантує фітогормональну активність рослин, пробуджує в агрокультурних рослинах процес синтезу РНК, а також білків. Все це підсилює стійкість культур до негативних кліматичних умов, вірусів, захворювань, а також негативного впливу пестицидів.

➨ Для чого потрібен комплекс органо-мінерального добрива «Добродій»? Захист культурних рослин (хвороби, шкідники) відбувається за рахунок протруєння насіннєвого матеріалу спеціальними компонентами і препаратами. Цей процес вважається екологічно прийнятним способом хімічного захисту, який повністю відповідає всім критеріям охорони природи. Цей процес доречно об'єднувати з комплексною обробкою мікроелементами, а також стимуляторами.

Зверніть увагу, затримка вхідних фаз збільшує стадію ураження хворобами, а також шкідниками. Тому передпосівна обробка насінного матеріалу органо-мінеральним добривом «Добродій» разом з протруйниками - простий, але важливий елемент для створення майбутнього врожаю. При цьому дуже важлива ідеальна комбінація мікроелементів, а також стимуляторів росту. Такі мікроелементи, як залізо, цинк, мідь, марганець дуже важливі для активізації ферментних процесів проростання, а також зростання коренів. Саме через це варто купити добриво «Добродій» оптом.

Відгуки
Аркадий
5/5
01-05-2017 11:36
Хорошое
Аркадий
0.5/5
01-05-2017 11:35
Особой разницы не заметил.
Юрій
5/5
26-04-2017 10:20
Ми користуємось ОМД Добродій як для обробки насіння, так і для позакореневого підживлення соняшника. Вносимо в поєднанні з Бором. Також можна вносити разом з гербіцидами. Співвідношення якості та ціни виправдане.
Виталий
5/5
18-03-2017 01:19
Приемлемые цены и отличное качество. Общалась с менеджером Мариной. Она вполне детально и доходчиво объяснила по поводу удобрения и его применения. Приятно осознавать, что к тебе относятся как будто к родному человеку. Будем в дальнейшем продолжать сотрудничество. Спасибо!
Кирил
5/5
01-08-2016 10:23
Работой компании остались довольны, действительно профессионально выполняет все свои функции - никаких лишних разговоров задержек и. Органо-минеральное удобрение пришло вовремя, даже прислали СМС на телефон о доставке товара. Было очень приятно!
Анатолий
5/5
26-05-2016 09:33
Работой компании довольна полностью. Заказ доставили в срок. Было приятно получить скидку за заказ большой партии удобрений
Владимир
5/5
13-05-2016 11:23
Уже не первый раз заказываем у Вас. До этого брали протравители и гербициды. Теперь решили попробовать Ваше удобрение. Выбор пал именно на это удобрение. Слышали о нем много положительных отзывов. Будем пробовать.
Игорь
5/5
01-04-2016 10:58
Все рекомендую попробовать органо – минеральное удобрение Добродий! Благодаря большому количеству полезных веществ, урожай получился просто-таки фантастический.
Аркадий
5/5
18-03-2016 14:08
Покупаем его уже третий раз. Очень довольны действием препарата. Обрабатывали корневые системы сои. Планируем заказать еще крупную партию
Залишити відгук
Оцінка для товару
Ваше ім'я
Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form