Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Добрива

Добрива - широкий спектр синтетичних і натуральних препаратів, які збагачують ґрунт різноманітними речовинами різної природи, необхідними для коректного росту культурних рослин.

Які бувають добрива і від чого залежить їх вартість 

На сьогоднішній день Ви можете придбати добриво для рослин трьох видів:

  • Мінеральні добрива неорганічного походження. Дані препарати призначені для збагачення ґрунту певними хімічними сполуками неорганічної природи, які можуть знадобитися рослинам. Є добрива, які містять один вид мінеральної речовини, а також комплексні препарати, що зібрали в складі відразу кілька активних компонентів;
  • Органічні добрива. До таких відносять корисні для ґрунту і рослин органічні речовини, вироблені в результаті метаболічних процесів людини або тварин. Класичним органічним добривом залишається перегній, хоча вже існує величезна безліч синтетичних аналогів;
  • Комбіновані добрива. Це «симбіоз» перших двох типів, який в складі має відразу обидва типи речовин, описаних вище.

Якщо Ви збираєтеся купити добрива, то Вас напевно цікавить політика цін на дану продукцію. Більшість препаратів такого типу доступні кожному садівникові, городнику і фермеру. Проте, ціни варіюються в залежності від хімічного складу добрива. Чим складніші для отримання або синтезу речовини в ньому знаходяться, тим дорожче коштує добриво. Неорганічні добрива нітратного та фосфатного типів – найбільш дешеві варіанти, адже їх створення не вимагає значних затрат на виробництві.

Значний каталог товарів допомагає вибрати оптимальне добриво.

Де купити добрива в Україні 

Агромаркет «АгроПроцвітання» пропонує Вам добрива купити в комплекті з іншими препаратами для землеробства. Зокрема, непоганим комплектом стануть добриво і прилипач, добриво і стимулятор росту. Дізнатися більше про сумісність різних препаратів Ви можете з інструкції до кожного з них!

Домогтися відмінних урожаїв без використання якісних добрив в наш час практично неможливо, тому купити добрива оптом в Україні стає важливим завданням кожного фермера. Ми пропонуємо нашим клієнтам шанс купити добрива Київ від кращих світових і вітчизняних виробників, чия продукція сертифікована і відповідає всім вимогам сучасності.

Якщо вибрати добрива з максимально відповідним Вашому випадку складом важко, співробітники компанії «АгроПроцвітання» з легкістю підберуть найбільш доречні комплекси. Це дозволить вам купити добрива Україна, які будуть відповідати типу рослин і ґрунту, а також ряду інших аспектів, щоб забезпечити максимальну ефективність.

Доставляємо товар в усі міста України, в т.ч. Київ, Дніпро, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Суми, Чернігів, Полтава, Черкаси, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Ужгород, Одеса, Херсон, Харків, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Хмельницький, Миколаїв, окремі міста Донецької та Луганської областей).

Ми пропонуємо широкий вибір добрив оптом, ціна на які залишається доступною незважаючи ні на що. При цьому в асортименті представлені як поширені види добрив, добре відомі українському споживачеві, так і нові розробки вчених, здатні вивести агротехнології на новий рівень. Це дозволить зробити покупку добрив оптом в Україні ще більш вигідною!

5.00 5 25

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form