Отримайте безкоштовну консультацію з
ефективного використання препаратів
Замовте зворотній дзвінок

Відділ Фермерської упаковки

mts+380 50 071-27-33 
kyivstar+380 96 991-46-96

Відділ Дрібної упаковки

mts+380 95 061-70-41
kyivstar+380 67 725-86-33

Продаж насіння

   Як відомо, гарний врожай починається ще з насіння, адже властивості посадкового матеріалу відіграють значну роль в тому, наскільки рясним і якісним виявиться урожай. Купити насіння високої проби у Вас є можливість в цьому розділі нашого сайту. Ми представили широкий асортимент насіннєвого матеріалу різних злакових, овочевих, ягідних культур, а також травосумішей для посадки газонів.

Чому варто замовити насіння саме у нас? 

   Багато городників, дачників воліють не витрачати зайві кошти на насіннєвий матеріал, керуючись філософією про те, що його можна заготовити самостійно. І правда, немає нічого простішого, ніж зібрати насіння з отриманого врожаю, висушити і залишити до наступного року.

Це дійсно ефективний спосіб економії, але чи такий він рентабельний? Справа в тому, що в процесі життя і плодоношення рослина відкладає в насінні схильність до різних захворювань, від якої, на жаль, ніяк не позбутися. Саме тому з доморощеного насіння часто виходять ніжні і податливі до різних захворювань рослини. В результаті доводиться прикладати немислимі зусилля до того, щоб зберегти урожай. Набагато дешевше і вигідніше заздалегідь купити насіння в Україні, підібравши оптимальні сорти за властивостями і якістю.

Чому варто придбати насіння саме в нашому онлайн-шопі? 

  • У розділах сайту представлено безліч насіння різних культур, зібраних як в вітчизняних, так і зарубіжних розсадниках;
  • Надане насіння в більшості випадків резистентне до перепадів температур, а також деяких видів паразитів;
  • Ми пропонуємо Вам обрати насіння, адаптоване для біохімічних особливостей ґрунту і кліматичних характеристик середнього поясу;
  • Ми надаємо Вам можливість купити насіння оптом, але є і багато видів насіння в роздріб;
  • Агромаркет забезпечить Вам швидку доставку насіннєвого матеріалу в будь-яких масштабах в будь-яку точку країни.

Використання якісного насіння від перевірених надійних виробників - важлива складова хорошого врожаю.

Ми пропонуємо можливість нашим клієнтам купити насіння на вигідних умовах. Багато фермерських господарств вже відчули переваги співпраці з нами, адже це дозволяє їм купити оптом насіння від виробників зі світовим ім'ям.

Співробітники компанії «АгроПроцвітання» постійно працюють над розширенням асортименту посівного матеріалу, щоб представити всі культури і дати можливість якомога більшій кількості фермерів насіння овочів купити в Україні оптом за найвигіднішими цінами. При цьому якість представленого посівного матеріалу в повній мірі відповідає стандартам якості країн Європи, що підтверджується сертифікатами.

Доставляємо товар в усі міста України, в т.ч. Київ, Дніпро, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Суми, Чернігів, Полтава, Черкаси, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Ужгород, Одеса, Херсон, Харків, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Хмельницький, Миколаїв, окремі міста Донецької та Луганської областей).

Важливими аспектами, які враховують клієнти перед тим як купити насіння в Києві і інших містах країни, є також швидкість роботи компанії, зручність і надійність співпраці, а також висока якість представленого насіннєвого матеріалу.

5.00 5 25

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form